• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
Pricewise.nl Blog

Ga naar pricewise.nl

Website van het jaar
  • Energie
  • Autoverzekering
  • Internet en tv
  • Sim only
  • Lenen
  • Wonen
  • Blog
Autoverzekering allrisk Nissan

“Ik krijg 75% korting omdat ik 14 schadevrije jaren heb”

21 april 2015, door Stefan de Gooijer

Sjaak Leek (67) ziet voor zijn werk kilometers tulpenvelden. En dan komt hij wel eens op modderige wegen. Een terreinwagen is voor hem geen nice to have, maar een heuse noodzaak. Zuinig op z’n geld is Sjaak ook. € 35,- is hij iedere maand kwijt aan z’n verzekering. “Ik heb deze auto nu 7 jaar, dus het wordt tijd om hem opnieuw te verzekeren.”

“M’n auto (een Nissan Qashqai) is heel belangrijk voor m’n werk en m’n sociale leven. Voor m’n werk moet ik veel het land in, dan heb je een hoge, sportieve auto nodig. Ik zoek m’n kinderen in Amsterdam ermee op. En ik rijd er met de caravan mee naar Frankrijk. Daarom heb ik een diesel gekozen. Die heeft een sterke trekkracht.”

Geen poenige auto

“Als geld geen rol speelde, had ik deze auto nog steeds gekozen. Ik hoef niet in een dure, poenige auto te rijden. Er zijn andere dingen waar ik het aan uit wil geven, een hulp in de tuin bijvoorbeeld, en lekker door te kunnen leven zoals we dat nu doen. En zorgen dat ik een soortgelijke auto kan terugkopen als deze het begeeft.”

God zegene de greep

Met € 35,- per maand heeft Sjaak een opvallend lage premie voor z’n autoverzekering. Het is een Allrisk bij Interpolis. “Ik krijg 75% korting omdat ik heel veel schadevrije jaren heb.” We slaan het erop na: het zijn er welgeteld 14. Hoe doet hij dat? “Ik rijd er altijd heel secuur in. Niet God zegen de greep.”

Sjaak staat op trede 19 van de bonus-malus-ladder. “Als ik schade heb dan blijf ik toch in dezelfde trede, daar heb ik een no-claim voor afgesloten.”

Meer reparatiekosten dan de dagwaarde

Een autoverzekering sluit je één keer af en dan houd je je er niet meer mee bezig, zo werkt dat. Maar binnenkort wordt het wel tijd voor een nieuwe verzekering. Ik heb deze auto nu 7 jaar. Dan zit je op de grens dat je hem beter beperkt casco dan allrisk kan verzekeren. Op een gegeven moment komen de reparatiekosten bij schade boven de dagwaarde uit. Dan krijg je alleen de dagwaarde uitgekeerd als je schade maakt. Dat is zonde van het geld.”

Kijken of je goedkoper kunt? Check je autoverzekeringsdeal!

Deel dit bericht met je vrienden: XFacebookWhatsAppLinkedIn
  • Bio
  • Latest Posts
Stefan de Gooijer

Stefan de Gooijer

De informatie op deze pagina is gecontroleerd door onze verzekeringsexpert Stefan de Gooijer. Stefan is met zijn ervaring en kennis dé expert in verzekeringen. Hij helpt consumenten de beste keuzes te maken als het gaat om verzekeringen. Stefan is regelmatig te gast bij verschillende media om zijn kennis te delen. Zo is Stefan recent bij Radar te gast geweest en heeft hij zijn expertise gedeeld bij o.a. het AD en De Telegraaf
Stefan de Gooijer

Latest posts by Stefan de Gooijer (see all)

  • De gevolgen van rijden zonder rijbewijs - 11 juni 2025
  • Fiets mee op de auto? Zo zit het met je verzekering - 10 juni 2025
  • Auto inruilen: zo pak je het slim aan - 6 juni 2025
  • Accessoires van je auto: wat is verzekerd? - 3 juni 2025
  • Rijbewijs gehaald, wat nu? - 2 juni 2025

Categorie: Autoverzekering

Lees Interacties

Deze artikelen kunnen we je aanraden:

vrouw die op haar mobiel zitGoedkoopste sim only-abonnement in juni 2025
Vaste telefoon: heb jij ‘m nog (nodig)?
Vrouw kijkt tvGoedkoopste internet- en tv-abonnement in juni 2025
zwarte auto die autorijdDe gevolgen van rijden zonder rijbewijs
Fietsendrager op een autoFiets mee op de auto? Zo zit het met je verzekering

Laat een reactie achter Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primaire Sidebar

Vergelijken met Pricewise

Vergelijk & bespaar met de beste deals

Slaap je al jaren bij dezelfde energieleverancier of verzekeraar? Dan betaal je waarschijnlijk honderden euro’s te veel. Word wakker!
Nu besparen

Meest recente berichten

  • Goedkoopste sim only-abonnement in juni 2025
  • Vaste telefoon: heb jij ‘m nog (nodig)?
  • Goedkoopste internet- en tv-abonnement in juni 2025

Ontvang exclusieve deals

Lees meer over

Energie
Autoverzekering
Zorgverzekering
Internet en TV
Sim Only
Lenen
Wonen

Bespaar jaarlijks tot €850 op je autoverzekering

Je kunt veel geld besparen met een autoverzekering op maat. Wil je weten hoeveel?
Nu besparen

Lees meer over

Energie
Autoverzekering
Zorgverzekering
Internet en TV
Sim Only
Lenen
Wonen

Direct naar:

  • All-risk verzekering
  • Auto nieuws 
  • Auto overschrijven
  • Autoschade
  • Autoverzekeraars
  • Autoverzekering afsluiten
  • Autoverzekering berekenen
  • Autoverzekering vergelijken
  • Beperkt casco
  • Bestelautoverzekering
  • Dagwaarde auto
  • Dekking
  • Oldtimerverzekering
  • Oldtimerguide 2018
  • Roy data
  • Schadevrije jaren
  • Wegenbelasting berekenen
  • Veelgestelde vragen
Pricewise

Footer

Over ons

  • Over Pricewise
  • Onze zekerheden
  • Pers

Klantenservice

  • Contact
  • Hoe werkt overstappen?
  • Verhuizen
  • Klanten over Pricewise

Vergelijken

  • Energie
  • Verzekeringen
  • Geld lenen
  • Internet, tv en bellen
  • Sim only
  • Private lease

© 2025 · Pricewise