• Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
Pricewise.nl Blog

Ga naar pricewise.nl

Website van het jaar
  • Overzicht
  • Energie
  • Auto
  • Zorg
  • Internet en tv
  • Sim only
  • Wonen
  • Pers

KPN maakt nieuwe tarieven bekend: stijging van 18 euro per jaar

3 mei 2021, door Anne Lotte Hendriks

Pricewise maakt vandaag de nieuwe telecomtarieven van KPN bekend. De consumententarieven van internet- en tv-pakketten van KPN stijgen net als vorig jaar met gemiddeld 1,50 euro per maand. Het nieuwe tarief, dat neerkomt op een verhoging van 18 euro per jaar, gaat in per 1 juli 2021. Veiligheid en kwaliteitsverhoging van het netwerk liggen volgens de provider ten grondslag aan de prijsstijging. De prijsstijging is lager dan eerdere voorspellingen van Pricewise. Ondanks dat de prijs gemiddeld stijgt, zijn niet alle pakketten onderhevig aan een verhoging. Zo zijn consumenten met een pakket van 1Gbit per seconde tot wel 7,50 euro goedkoper uit.


Gemiddelde pakketstijging van 1,50 euro per maand


Toekomstbestendig netwerk reden voor prijsverhoging

Volgens Gerd De Smyter, woordvoerder van KPN, is de investering in een toekomstbestendig netwerk de reden van de prijsverhoging. “Door deze investeringen zijn we in staat om zoals nu massaal thuis te werken. KPN versnelt bovendien de investeringen in het netwerk, bijvoorbeeld met de uitrol van glasvezel. Daarnaast wordt er geïnvesteerd in de veiligheid, met een toevoeging van een malwarefilter en encryptie zodat de klanten beter beschermd zijn tegen bijvoorbeeld phishing.”

Behoefte aan bandbreedte steeds groter

Niet elk pakket van KPN stijgt in prijs. Het grootste pakket van 1Gbit per seconde wordt per 1 juli 11,5 procent goedkoper. “We zijn met z’n allen het netwerk van Nederland steeds intensiever gaan gebruiken, de behoefte aan bandbreedte is toegenomen. Daarom maken we ook de grootste bandbreedte van 1 GB toegankelijker met een prijsverlaging,” aldus KPN.

Deel dit bericht met je vrienden:

TwitterFacebookWhatsAppLinkedIn
  • Bio
  • Latest Posts
Anne Lotte Hendriks

Anne Lotte Hendriks

PR & Communication Officer at Pricewise
Flapuit. Lachebek. Snel. Dat zijn de woorden die Anne Lotte goed omschrijven. Als PR & Communication Officer duikt ze in relevante onderzoeken en zet ze haar journalistenbril op om hét nieuws van de dag te maken.
Anne Lotte Hendriks

Latest posts by Anne Lotte Hendriks (see all)

  • Snelladen sinds maanden weer veel duurder dan elektrische auto thuis opladen - 24 januari 2023
  • 23% kan zich geen leven voorstellen zonder streamingdiensten - 13 januari 2023
  • 38% zit al minstens 10 jaar bij zorgverzekeraar en betaalt mogelijk onnodig premie  - 23 december 2022
  • 65% aanvullend verzekerden sluit verzekering af uit voorzorg - 15 december 2022
  • 20% Nederlanders met enkel basisverzekering heeft in 2022 spijt van keuze - 9 december 2022

Categorie: Persberichten, Telecom

Lees Interacties

Deze artikelen kunnen we je aanraden:

53 procent wil overstappen van zorgverzekering 
Helft Nederlanders stelt aankoop uit voor Black Friday  
De dag na storm Ciarán
Prijzen van smartphones verdubbeld 
Huis in herfstRuim 40 procent Nederlanders bang voor woninginbraak  

Reacties

  1. RJA Hoorman

    2 juni 2021 om 01:43

    Het is van de zotte dat elk bedrijf het mar gooit op Corona of grondstofprijzen. Weet de Nederlander eigelijk wel wat de werkelijke olie kost om benzine te maken, nee, kijk eens naar een vat olie op RTLZ 80-100 dollar maar . Dat wil zeggen dat de benzine slechts 1 euro zou moeten kosten, jaja en de flessen butagas kosten slechts 15 euro en worden nu verkocht voor 50 euro, dus wie is er aan het stelen of anders gezegd, waarom doet de regering zo schijnheilig tegen z’n volk. Zo is het maar net ook met al die internet/tv aanbieders, ze hebben nooit genoeg en gooien het ook op weer op de veiligheid, nou de meeste mensen zijn zo slim dat ze zelf al een beveiliging hebben gekocht, daar hebben ze KPN niet voor nodig.
    Al met al worden we weer bedonderd voor de zoveelste keer en de Nederlander vind het allemaal wel goed.

    Beantwoorden

Laat een reactie achter Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primaire Sidebar

Vergelijken met Pricewise

Vergelijk & bespaar met de beste deals

Slaap je al jaren bij dezelfde energieleverancier of verzekeraar? Dan betaal je waarschijnlijk honderden euro’s te veel. Word wakker!
Nu besparen

Meest recente berichten

  • Een semiautomaat: zo werkt het
  • 53 procent wil overstappen van zorgverzekering 
  • Huurkoop van een auto

Inschrijven nieuwsbrief

Pricewise

Footer

Over ons

  • Over Pricewise
  • Onze zekerheden
  • Werken bij Pricewise
  • Vacatures
  • Pers
  • Beloningsbeleid

Klantenservice

  • Contact
  • Hoe werkt overstappen?
  • Verhuizen
  • Klanten over Pricewise

Vergelijken

  • Energie
  • Verzekeringen
  • Geld lenen
  • Internet, tv en bellen
  • Sim only
  • Private lease

© 2023 · Pricewise